Veido procedūros

Kraujo plazmos injekcijos i-PRF

Tai – autologinė odos regeneracijos procedūra, kurios metu atskiriamos kamieninės ląstelės ir augimo faktoriai, kurie regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje. Be to, i-PRF procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis bei injekcijomis.

CARE 7 jauninanti procedūra

Pristatome Jums procedūrą susidedančią net iš septynių pažangiausiomis technologijomis paremtų ir vienas kitą papildančių etapų, kurios metu be skausmo ir nepatogumo suteiksime Jūsų odai visapusišką priežiūrą ir stangrinimą.

Bioreparacija su REVOFIL AQUASHINE

Tai nauja odos atgaivinimo procedūra su hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo komponentų kompleksu, kurie giliai drėkina odą, mažina raukšleles, koreguoja odos elastingumą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją.

PRX-T33 beadatinė biorevitalizacija

PRX T33 biorevitalizacija- tai inovatyvi TCA (trichloracto) rūgšties pilingo procedūra, stimuliuojanti odos regeneraciją nepažeidžiant epidermio. Ji intensyviai atjaunina veido, kaklo, dekolte zonas

HIFU veido atjauninimo procedūra + HILDM

HIFU – pažangi, sertifikuota naujos kartos neinvazine fokusuoto ultragarso procedūra, suteikia galimybę nechirurginiu būdu atlikti efektyvų odos patempimą.

LDM veido procedūra

Procedūros metu naudojamos ultragarso bangos, kurių dažnis yra vienas(30mm), trys(10mm), dešimt(3.0mm) ir septyniolika(1.7mm) MHz, ir šie dažniai keičiasi vienas nuo kito dideliu greičiu, iki dešimties tūkstančių kartų per sekundę, Geriną ląstelių metabolizmą ir stimuliuoją kolageno sintezę. Slopiną „matrix metalloproteinase“ (MPP) veikla.

Veido valymas

  • Mechaninis veido valymas
  • Ultragarsu kombinuojant su mechaniniu

Oxygen Ceuticals deguonies procedūra

Deguonies terapija padeda išvalyti ir atjauninti veido odą. Procedūra yra efektyvi ir neskausminga, nesukelia alerginių reakcijų ar kitokio šalutinio poveikio.