Apie Šeimos klinikos diagnostikos centrą

Moderniame ir jaukiame Šeimos klinikos diagnostikos centre nuo 2008 m. teikiamos specializuotos II lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros, reabilitacijos bei sveikatingumo paslaugos. Nuo 2019 m. mūsų centre pradėjome teikti grožio ir estetinės dermatologijos paslaugas.
Mūsų centre ypatingas dėmesys skiriamas pacientų sveikatos ir grožio priežiūros paslaugų kokybei. Turintys didelę praktinę patirtį gydytojai ir grožio srities specialistai visada pasiruošę Jums patarti ir padėti, suteikti profesionalias konsultacijas.

Mūsų centro vizija

Ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos žmogui nuo gimimo iki senatvės, mūsų darbo sritys – nuo raidos sutrikimų korekcijos kūdikystėje iki ligų diagnostikos ir gydymo
moderniausiais metodais. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, siūlome kokybišką reabilitaciją, itin didelį
dėmesį skiriame pacientui, jo poreikiams, norams bei lūkesčiams.

Mūsų centro misija

Priartinti kokybiškas gydytojų specialistų konsultacijas, įvairių lygių reabilitaciją bei sveikatingumo paslaugas arčiau žmogaus. Regionų gyventojams suteikiame galimybę lengvai pasiekti didmiesčio lygio medicinines paslaugas. Mes siekiame, kad kiekvienas žmogus, apsilankęs mūsų centre, būtų išgirstas ir suprastas, išsiaiškintų ir išspręstų sveikatos problemas, sąmoningai rūpintųsi savo sveikata ir ligų profilaktika. Mūsų medikų komanda visada pasiruošusi Jums padėti, patarti, suteikti kvalifikuotą medicinos pagalbą.

Mūsų centro tikslai

Teikti kokybiškas medicinines paslaugas, atitinkančias SAM
reikalavimus, padėsiančias greitai ir efektyviai išspręsti pacientų sveikatos problemas bei išvengti
sutrikimų ar ligų ateityje. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su šeimos gydytojais, siekdami ne
fragmentinio konkrečios srities ištyrimo ir gydymo, o maksimalios pagalbos žmogui. Visada padedame
pacientui pasiekti galutinį tikslą – sveikatos problemų sprendimą, esant reikalui siunčiame gydytis į stacionarą.

Mūsų centro vertybės

1) Atidumas ir dėmesys pacientams, pagarba jų lūkesčiams ir jų laiko taupymas.
2) Profesionalumas, patikimumas ir sąžiningumas veikloje.
3) Etika ir moralė medicinoje.

Ateikite pas mus ir mes padėsime Jums išsaugoti sveikatą, grožį ir gyvenimo džiaugsmą.

Kodėl rinktis mus?

Jūsų sveikata pasirūpins didelią patirtį sukaupę kvalifikuoti specialistai. UAB Šeimos klinikos diagnostikos centre dirba įvairių sričių suaugusiųjų bei vaikų specialistai. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra tikras savo srities žinovas, ekspertas, kurio kompetenciją ir kūrybiškumą nuolat vertina tiek pacientai, tiek ir kolegos. Tai verčia nuolat kelti kvalifikaciją ir tobulėti.

Personalo dėmesys Jums padės atsipalaiduoti ir užsimiršti. Klinikoje jus pasitiks malonios registratorės, kurios padės užpildyti reikiamus dokumentus ir palydės pas gydytojus specialistus. Savo pacientams siekiame nuolat pasiūlyti naują gydymo metodiką, įdiegti į praktiką naują įrangą ar tiesiog pagerinti bendravimą ir savitarpio supratimą. Svarbu, kad paciento poreikiai būtų patenkinti maksimaliai pažangiu ir patogiu būdu. Klinikoje didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybės gerinimui, siekiama kurti patrauklią aplinką tiek pacientams, tiek darbuotojams
Klinika įsikūrusi Karoliniškių mikrorajone. Kliniką lengva pasiekti viešuoju transportu, visai šalia važiuoja autobusai ir troleibusai. Atvykę automobiliu, jį nemokamai galėsite palikti klinikos stovėjimo aikštelėje.
Metai kartu su jumis
12
154808467436806021
Pacientų per metus
10000 +
15449904703216386
Profesionalių gydytojų
28
154767366496369503

Turite klausimų? Skambinkite!