Bendradarbiavimas su teritorine ligonių kasa

Asmenims, turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą (forma Nr. 027/a) ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, dalies gydytojų specialistų konsultacijų ir tyrimų bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinė ligonių kasa.

Klinikoje teikiamos paslaugos

Sveikatingumas ir reabilitacija

Sužinosite plačiau apie mūsų teikiamas sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas.

Gydytojų specialistų konsultacijos

Diagnostikos centre pacientus konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos suaugusiųjų ir vaikų ligų gydytojai specialistai kurie nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

Himalajų druskų kambarys

Druskų kambarys – tai patalpa, kurioje palaikoma speciali drėgmė, pastovi druskų koncentracija bei temperatūra. Būnant šiame kambaryje, į žmogaus kvėpavimo takus patenka bronchus valančios ir organizmą teigiamai veikiančios druskos. Toks gydymas vadinamas haloterapija.

Sveikatos tikrinimo programos

Skleisti sveikatinimo idėjas, aktyviai užsiimti ligų prevencija ir profilaktika. To Šeimos klinikos diagnostikos centro specialistai siekia nuo pat pirmos darbo dienos. Anot gydytojų, lengviausia gydyti ligą anksti ją pastebėjus arba tiesiog iš anksto užkirsti jai kelią ir nesirgti. Vyrams, moterims, vaikams, kūdikiams, būsimoms mamoms – kiekvienam siūloma specialių sveikatos tikrinimo programų.

Skiepai

Skiepai (Vakcina)– medicininis preparatas, skirtas įgyti imunitetą nuo infekcinių ligų. Imituodami natūralią infekciją, skiepai parodo imuninei sistemai ligos sukėlėjus, prieš kuriuos imuninė sistema pagamina antikūnus bei kitus gynybos mechanizmus. Vakcinos gali būti profilaktinės ir gydomosios.

Darbuotojų prof. sveikatos tikrinimas

Visi asmenys, norintys įsidarbinti ar dirbantys darbo aplinkoje, kurioje galima profesinė rizika (traumos ar kitokio darbuotojo sveikatos pakenkimo tikimybė dėl kenksmingo ir (ar) pavojingo darbo aplinkos veiksnių poveikio), privalo tikrintis sveikatą prieš įsidarbindami, o dirbdami – tikrintis periodiškai, nepriklausomai nuo to kokios srities darbuotojai jie yra.

Instrumentiniai tyrimai

Šeimos klinikos diagnostikos centre atliekami šie instrumentiniai tyrimai:
– echoskopijos;
– elektrokardiograma;
– ginekologijos;
– oftalmologijos;
– spirometrija;
– kt.

Laboratoriniai tyrimai

Viena iš gydymo dalių – laboratoriniai tyrimai. Laiku ir kokybiškai atlikti tyrimai padeda gydytojui tiksliai diagnozuoti ligą ir informuoti pacientą apie jo sveikatos būklę.