Klinikoje teikiamos paslaugos

Grožio paslaugos

Šeimos klinikos diagnostikos centre atliekamos:
– Aparatinės veido procedūros – CARE 7 jauninanti procedūra – Oxygen Ceuticals deguonies procedūra – Veido valymas – Icoone laser veido ir kūno procedūros.

Himalajų druskų kambarys

Druskų kambarys – tai patalpa, kurioje palaikoma speciali drėgmė, pastovi druskų koncentracija bei temperatūra. Būnant šiame kambaryje, į žmogaus kvėpavimo takus patenka bronchus valančios ir organizmą teigiamai veikiančios druskos. Toks gydymas vadinamas haloterapija.

Gydytojų specialistų konsultacijos

Diagnostikos centre pacientus konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos suaugusiųjų ir vaikų ligų gydytojai specialistai kurie nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

Sveikatingumas ir reabilitacija

Sužinosite plačiau apie mūsų teikiamas sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas.

Laboratoriniai tyrimai

Viena iš gydymo dalių – laboratoriniai tyrimai. Laiku ir kokybiškai atlikti tyrimai padeda gydytojui tiksliai diagnozuoti ligą ir informuoti pacientą apie jo sveikatos būklę.

Instrumentiniai tyrimai

Šeimos klinikos diagnostikos centre atliekami šie instrumentiniai tyrimai:
– echoskopijos;
– elektrokardiograma;
– ginekologijos;
– oftalmologijos;
– spirometrija;
– kt.

Sveikatos tikrinimo programos

Skleisti sveikatinimo idėjas, aktyviai užsiimti ligų prevencija ir profilaktika. To Šeimos klinikos diagnostikos centro specialistai siekia nuo pat pirmos darbo dienos. Anot gydytojų, lengviausia gydyti ligą anksti ją pastebėjus arba tiesiog iš anksto užkirsti jai kelią ir nesirgti. Vyrams, moterims, vaikams, kūdikiams, būsimoms mamoms – kiekvienam siūloma specialių sveikatos tikrinimo programų.

Bendradarbiavimas su teritorine ligonių kasa

Asmenims, turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą (forma Nr. 027/a) ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, dalies gydytojų specialistų konsultacijų ir tyrimų bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinė ligonių kasa.