HIFU veido atjauninimo procedūra + HILDM

Mūsų klinika viena pirmųjų Lietuvoje siūlo HIFULDM estetinę sistemą, sujungiančią dvi funkcija HIFU ir HILDM į vieną įrenginį. HIFULDM – tai vienas moderniausių aparatų, sukurtas remiantis naujausiais grožio ir kosmetologijos srities mokslo atradimais, skirtas neinvaziniam ir neskausmingam veido odos atjauninimui ir pakėlimui.

HIFU – pažangi, sertifikuota naujos kartos neinvazinė fokusuoto ultragarso procedūra, suteikia galimybę nechirurginiu būdu atlikti efektyvų odos patempimą.

Kaip veikia HIFU

Skirtingai nuo lazerių HIFU ultragarso energija neveikia odos paviršiaus. Taikant gydymą (procedūrą) šiuo aparatu aukšto intensyvumo fokusuotas ultragarso energijos becentris impulsas tiksliai siunčiamas į giliausius odos sluoksnius, kuriuose paskirsto šiluminę energiją, tokiu būdu stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, suaktyvinami atsinaujinimo procesai, grąžinamas veido odos elastingumas, stangrumas, tvirtumas, sumažėja odos glebimas.

Stimuliuojami gilūs odos struktūriniai sluoksniai, vyksta natūralus odos atsinaujinimo procesas, todėl oda „pasitempia“ ir sustangrėja;

 Multifunkcinis odos pakėlimas vyksta šiuose sluoksniuose: gilusis dermos sluoksnis, SMAS, riebalinis audinys. O kas yra SMAS? SMAS („Raumenų aponeurotinė paviršinė sistema“ ) yra neatskiriamas sluoksnis, kuris yra tiesiogiai po oda, tarnauja kaip dermos ir raumenų derinys

Kaip veikia HILDM

Procedūros metu naudojamų ultragarso bangų dažniai keičiasi dideliu greičiu – iki dešimties tūkstančių kartų per sekundę. Besikeičiantys ultragarso bangų dažniai spartina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoją kolageno sintezę, slopina fermentų, ardančių kolageną -„matrix metalloproteinase“ (MPP) – veiklą. Impulsinis mikromasažas veikia odą mechaniniu, terminiu ir biocheminiu būdu, tai leidžia pasiekti ryškų rezultatą atstatant ir gydant odą po plastinių operacijų ir abliacinių procedūrų. Procedūros metų iš ląstelių ir audinių šalinami šlakai, spartėja apykaitos procesai, didinamas ląstelių bendras aktyvumas, spartinamas metabolizmas. HILDM yra pažangi ir saugi automatizuota procedūra, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo metų laikų, odos tipo ir amžiaus.

Kiek reikia HIFU procedūrų?

Dažniausiai užtenka vienos procedūros. Kadangi mūsų klinikoje HIFU procedūra atliekama su HILDM, efektas matomas iš karto po procedūros ir toliau palaipsniui gerėja. Procedūra yra labai efektyvi. Efektas gali tęstis 1,5 – 3 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo.

Kiek laiko trunka HIFU procedūra?

HIFU procedūra, priklausomai nuo srities, truks nuo 40 minučių iki 2 valandų.

Procedūros kainas galite rasti čia: