Diagnostikos centre pacientus konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos suaugusiųjų ir vaikų ligų gydytojai specialistai, kurie konsultuoja ir aukščiausio lygio Lietuvos ligoninėse, pataria ir paskiria reikiamą gydymą.

Gydytojų konsultacijos

Bazinę paslaugos kainą apmoka teritorinė ligonių kasa. Moters lytinių organų diagnostika ir gydymas, gimdos ir jos priedų echoskopavimas su nuotraukomis, gimdos kaklelio ligų diagnostika, nėščiųjų priežiūra, vaisiaus echoskopija ir vaisiaus širdies tonų registracija, šeimos planavimas ir kontracepcija. Atliekamos gimdos kaklelio ambulatorinės operacijos (polipų šalinimas ir pan.)

Širdies ir kraujagyslių echoskopija, pilvo organų, šlapimo ir lyties organų, krūtų, skydliaukės, sąnarių, limfmazgių ir minkštųjų audinių echoskopijos, aprašymas ir nuotraukos. Bazinę paslaugos kainą apmoka teritorinė ligonių kasa.

Diagnozuoja ir gydo hormoninius sutrikimus, skydliaukės ligas, cukrinį diabetą.

Širdies ir kraujagyslių ligų diagnostika ir gydymas, elektrokardiogramų ir kardioechoskopijų vertinimas,sveikos gyvensenos ir taisyklingos mitybos patarimai sergant širdies ligomis. Bazinę paslaugos kainą apmoka teritorinė ligonių kasa.

Kineziterapija (gr. kinesis – judesys, therapeia – gydymas). Tinkamas judesys – tai natūrali biologinė funkcija, kuri gerina atramos ir judėjimo aparatą, širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų funkcionavimą, atkuria ar kompensuoja pažeistų organų funkcijas, koreguoja ligos eigą.

Masažas puikiai veikia kūną ir sielą. Jis naudingas gydant įvairias ligas, atstatant prarastas funkcijas po chirurginių operacijų, traumų. Masažas turi teigiamą poveikį odai, nervų sistemai, raumenims, raiščiams ir sausgyslėms, širdies ir kraujagyslių sistemai, medžiagų apykaitai ir vidaus organams.

Neurologija – tai  mokslas apie nervų sistemos struktūrą ir funkcijas.  Gydytojas neurologas diagnozuoja ir gydo galvos, nugaros smegenų, periferinių nervų patologiją, pvz. nemigą, migreną ir kitus galvos skausmus, radikulitus, insultus, potrauminius sutrikimus ir traumas, auglius, neurozes ir kt.

Diagnozuoja ir gydo akių ligas, parenka akinius, konsultuoja regos higienos klausimais, pataria, kaip išsaugoti gerą regėjimą vaikams ir suaugusiesiems. Tikrina akis profilaktiškai. Daktaro laikinai neturime.

Konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ir gleivinės ligas bei lytiškai plintančias infekcijas. Daktaro laikinai neturime.

(LOR) specialistas – vaikų; ir suaugusiųjų nosies, ausų, gerklės ligų diagnostika ir gydymas. Bazinę paslaugos kainą apmoka teritorinė ligonių kasa. Daktaro laikinai neturime.

Diagnozuoja ir gydo suaugusiųjų plaučių ligas, bronchinę astmą, bronchitą, lėtinį kosulį ir pan. Plaučių tūrio nustatymas atliekamas spirometrija naudojant specialiai tam pritaikytas naujoviškas programas, kuriomis naudojasi tik užsienyje prestižinės gydymo įstaigos. Daktaro laikinai neturime.

Diagnozuoja ir gydo šlapimo sistemos ir vyriškų lyties organų ligas,prostatos ligas, atlieka prostatos, sėklidžių echoskopiją. Bazinę paslaugos kainą apmoka teritorinė ligonių kasa.

Konsultuoja įtariant vaiko kaulinės sistemos patologiją – ydingą laikyseną, skoliozę, kitas vaikų stuburo patologijas, pilnapadystę, šleivapėdystę ir pan.

Konsultuoja vaikus esant nervų sistemos ligoms, padidėjusiam jautrumui, miego sutrikimams, kūdikių raumenų tonuso pakitimams, įtariant vaiko vystymosi raidos sulėtėjimą ir pan. Bazinę paslaugos kainą apmoka teritorinė ligonių kasa. Daktaro laikinai neturime.