Kaip veikia LDM veido procedūra

Procedūros metu naudojamos ultragarso bangos, kurių dažnis yra nuo 1 iki17 MHz, šie dažniai keičiasi dideliu greičiu, iki dešimties tūkstančių kartų per sekundę, gerina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoja kolageno sintezę. Slopina „matrix metalloproteinase“ (MPP) veiklą. MPP – fermentai, kurie ardo kolageną..

Kuo žemesnis ultragarso dažnis, tuo giliau jis prasiskverbia į odos sluoksnius. Kosmetologijoje dažniausiai naudojamas 10 MHz dažnis jis veikia per audinius 3-6 milimetrų gylyje.

Sparčiai keičiantis dažniui, ultragarso bangos pasiskirsto ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimi, o šis metodas ypač efektyvus sprendžiant daugelį problemų kosmetologijoje. LDM atstato ląstelių membranas, turi priešuždegiminį bei žaizdų gijimo poveikį.

Impulsinis mikromasažas sujungia tris faktorius, kurie turi įtakos odos struktūrai – mechaninį, terminį ir biocheminį. Tai leidžia pasiekti ryškų efektą atstatant ir gydant odą po plastinių operacijų ir abliacinių procedūrų.

Procedūros metu iš ląstelių ir audinių šalinami šlakai, spartėja apykaitos procesai, didinamas bendras ląstelių aktyvumas, spartinamas metabolizmas.

HILDM yra pažangi ir saugi automatizuota procedūra, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo metų laiko, odos tipo ir amžiaus.

LDM - Aknės gydymas

LDM masažas daromas bet kurioje Aknės stadijoje. Šio prietaiso pagalba sunaikinamos aknę sukeliančios bakterijos taip užkertant kelią aknės plitimui. Naikina bėrimus, postaknės dėmes, randus, fibrozę, mažina riebalų sekreciją. Oda tampa lygesnė, švelnesnė, atkuriama sveikos odos spalva.

* procedūrų skaičius ir programų derinys sudaromas individualiai.

LDM - POSTAKNĖS randai

 LDM technologija leidžia pertvarkyti kolageno ir elastino skaidulas norima kryptimi, skatina jų gamybą rando audinio vietoje ir gerina kraujotaką. Tai sumažina rando gylį, todėl jis tampa mažiau matomas. Pasiekiami geri rezultatai dirbant su bet kokios formos randais.

LDM – Stangrinanti ANTI- AGE veido procedūra

 Tai jauninanti procedūra kuri aktyvina regeneracinius procesus, stangrina, mažina raukšlių gylį, gražina odos spalvą ir vientisumą.

LDM atnaujinimo programa slopina vadinamųjų matricinių metaloproteinazių (MPP) darbą – `tai fermentai, kurie naikina mūsų kolageną. Padidina baltymų gamybą, stimuliuoja kamienines ląsteles. Po LDM procedūros rezultatas matomas iš karto ir kuris sustiprėja po 3 valandų!

* Procedūrų skaičius ir programų derinys sudaromas individualiai.

LDM - EXPRESS

Jus laukia svarbus įvykis, o jūsų veidas pavargęs, sudirgintas ar tiesiog atsirado spuogai? LDM – express procedūra padės greitai pašalinti „nedideles problemas“, vos per 1-2 procedūras! Unikali LDM technika veikia kaip galingas priešuždegiminis, žaizdų gijimo ir ląstelių sieneles regeneruojantis komponentas.

LDM - REABILITACIJA PO PLASTINĖS CHIRURGIJOS

Unikali mikromasažo technologija padeda greičiau atsigauti po plastinių operacijų, taip pat naudojama randų ir kraujosruvų gydymui. Puikiai tinka paruošti odą prieš operaciją, užtenka vos 1-2 procedūros, kad ženkliai sumažintų kraujagyslių kraujavimą.

Procedūros kainas galite rasti čia: