Kineziterapija

Kineziterapija (gr. kinesis – judesys, therapeia – gydymas) – tai gydymas judesiu. Tai viena iš pagrindinių reabilitacijos ir sveikatos grąžinimo priemonių. Judesys padeda gerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę, pažeistų organų funkciją.

Masažas

Masažas – seniausia gydymo priemonė. Dar Senovės Graikijoje gydytojas Hipokratas, kaip sveikatos šaltinį, kasdien rekomenduodavo po kvapnią vonią ir masažą su aliejumi. Masažas stebuklingai veikia visą mūsų organizmą, pašalina stresą, įtampą ir padeda atsikratyti blogų minčių. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį.

Kineziologinis teipavimas

Tai japonų sukurtas metodas, kurio metu per odą yra stimuliuojama propriorecepcija, funkcionaliai stabilizuojami sąnariai ir mažinamas skausmas. Kineziologinio teipo savybės (storis, elastingumas) prilygsta odai ir nesukelia alerginių reakcijų. Teipas leidžia odai kvėpuoti, yra atsparus vandeniui ir išsilaiko 4-5 dienas. Kineziologinį teipą galima taikyti bet kuriam žmogaus kūno sąnariui ar raumeniui, o taikant skirtingas teipavimo metodikas pasiekiamas norimas rezultatas.

Himalajų druskų kambarys

Druskų kambarys – tai patalpa, kurioje palaikoma speciali drėgmė, pastovi druskų koncentracija bei temperatūra. Būnant šiame kambaryje, į žmogaus kvėpavimo takus patenka bronchus valančios ir organizmą teigiamai veikiančios druskos. Toks gydymas vadinamas haloterapija.

Fizioterapija

Fizioterapija – tai gydymas natūraliais ir dirbtiniais gamtos veiksniais. Gydant fiziniais faktoriais skatinama audinių kraujotaka, slopinamas uždegimas ir skausmas, stiprinamas raumenų tonusas, malšinami spazmai.