Skoliozės gydymas taikant Schroth metodiką
Schroth metodas – tai moksliškai pagrįstas, efektyvus skoliozės gydymo metodas, sukurtas
Vokietijoje ir nuolat tobulinamas. Šis metodas gali būti taikomas vaikams, paaugliams ir
suaugusiems.
Limfodrenažas
Limfodrenažas (presoterapija) – gydymo metodika, skirta audiniuose užsilaikiusio vandens pertekliaus pašalinimui, kraujo grįžimo į širdies raumenį skatinimui, atsižvelgiant į kliento fiziologiją ir poreikius.
Kineziterapija
Kineziterapija (gr. kinesis – judesys, therapeia – gydymas) – tai gydymas judesiu. Tai viena iš pagrindinių reabilitacijos ir sveikatos grąžinimo priemonių. Judesys padeda gerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę, pažeistų organų funkciją.
Masažas
Masažas – seniausia gydymo priemonė. Dar senovės Graikijoje gydytojas Hipokratas kaip sveikatos šaltinį kasdien rekomenduodavo po kvapnią vonią ir masažą su aliejumi. Masažas stebuklingai veikia visą mūsų organizmą, pašalina stresą, įtampą ir padeda atsikratyti blogų minčių. Masažas gali patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį.
Kineziterapinis pleistro klijavimas
Tai japonų sukurtas metodas, kurio metu per odą yra stimuliuojama propriorecepcija, funkcionaliai stabilizuojami sąnariai ir mažinamas skausmas. Kineziterapinio pleistro savybės (storis, elastingumas) prilygsta odai ir nesukelia alerginių reakcijų. Pleistras leidžia odai kvėpuoti, yra atsparus vandeniui ir išsilaiko 4-5 dienas. Kineziterapinį pleistrą galima taikyti bet kuriam žmogaus kūno sąnariui ar raumeniui, o taikant skirtingas klijavimo metodikas pasiekiamas norimas rezultatas.
Himalajų druskų kambarys
Druskų kambarys – tai patalpa, kurioje palaikoma speciali drėgmė, pastovi druskų koncentracija bei temperatūra. Būnant šiame kambaryje, į žmogaus kvėpavimo takus patenka bronchus valančios ir organizmą teigiamai veikiančios druskos. Toks gydymas vadinamas haloterapija.
Fizioterapija
Fizioterapija – tai gydymas natūraliais ir dirbtiniais gamtos veiksniais. Gydant fiziniais faktoriais skatinama audinių kraujotaka, slopinamas uždegimas ir skausmas, stiprinamas raumenų tonusas, malšinami spazmai.