PRP procedūra plaukų slinkimui gydyti

Kas yra PRP procedūros plaukams?

Plazmoliftingas, arba PRP procedūra, yra laikoma viena efektyviausių kūno audinius atsinaujinančių procedūrų. Tai natūrali ir itin saugi, trombocitais praturtintos plazmos procedūra, skirta odos atjauninimui. Vis labiau populiarėjantis plazmoliftingas gali spręsti daugybę problemų, viena iš jų plaukų slinkimas ir ankstyvas plikimas.

PRP – tai trombocitais praturtinta paciento plazma, kurioje yra aukšta trombocitų koncentracija, gausu augimo faktorių, mikroelementų, peptidų. Suleidus plazmą į odą, trombocitai aktyvina ląstelių regeneraciją bei gamybą, skatina kolageno ir elastino sintezę, stimuliuoja plaukų svogūnėlius.

Kaip atliekama procedūra?

Šiai procedūrai atlikti, iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris vėliau centrifuguojamas, o gauta trombocitais praturtinta plazma (PRP) mažomis dozėmis suleidžiamas į galvos skalpą. Plazmoje esančių trombocitų koncentracija net iki 9,3 karto didesnė, palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iškart, kai tik trombocitai suaktyvinami. Šie augimo faktoriai labai svarbūs stimuliuojant naujų plauko svogūnėlių susidarymą ir naujų plaukų augimui.

Po procedūros gali būti matomi nedideli šašiukai, paraudimai, kurie dingsta per parą nuo procedūros.

Ar tai skausminga procedūra ir kiek ji trunka?

Vidutinė gydymo trukmė su paruošimu gali užtrukti nuo 30 minučių iki valandos.

Daugeliu gydymo atvejų nereikia anestetikų. Jei pacientas pageidauja, galima naudoti nuskausminamąjį kremą.

Iškart po procedūros parausta oda, galite jausti patinimą ar nežymų skausmą injekcijos vietoje, kuris paprastai praeina per kelias valandas. Dauguma pacientų užsiima savo įprasta veikla jau iškart po procedūros.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Rekomenduojama atlikti bent 3 PRP procedūras, jas kartojant kas 3 – 6 savaites. Rezultatai yra matomi jau po pirmos procedūros.

Profilaktiškai procedūrą rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus tam, kad būtų išlaikytas maksimalus rezultatas. Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks labiausiai tinkamą ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Galerija:

Rekomendacijos po PRP procedūros plaukams:

  • Po procedūros rekomenduojama nešlapinti galvos apie parą, netrinti, nekasyti, nemasažuoti.
  • Nerekomenduojama po procedūros maudytis vonioje, vandens telkiniuose, baseine, taip pat lankytis saunose ar pirtyse.
  • Kilus neaiškumų, labai svarbu kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą.

Paslaugą galite įsigyti registratūroje arba mūsų internetinėje parduotuvėje.

Video: