Kraujo plazmos injekcijos i-PRF

Odos regeneracija ir lėtėjantis senėjimo procesas. Švytinti ir sveika oda dar nebuvo taip lengvai ir saugiai pasiekiama! Rinkitės Prancūzijoje sukurtą i-PRF metodą ir džiaukitės mažėjančiomis raukšlėmis. i-PRF kraujo koncentrate esantys augimo faktoriai stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą audiniuose, taip pat natūralaus hialurono gamybą ir naujų kraujagyslių formavimąsi, todėl rezultatai tikrai bus pastebimi. Tai – autologinė odos regeneracijos procedūra, kurios metu atskiriamos kamieninės ląstelės ir augimo faktoriai, kurie regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje. Be to, i-PRF procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis bei injekcijomis.

I-PRF, KAS TAI?

i-PRF (injekuojamas trombocitais praturtintas fibrinas) – vienintelis 100 % natūralus kraujo koncentratas be jokių cheminių priedų. i-PRF yra moksliškai pagristas ir plačiai naudojamas daugelyje sričių, pvz.: kosmetinėje chirurgijoje, žaizdų gydyme, odontologijoje ir t. t.

PRF METODO NAUDA

 • Atnaujina veido, kaklo, dekoltė odą, ją skaistina
 • Naikina smulkias raukšles
 • Galima naudoti kaip užpildą gilių raukšlių išlyginimui
 • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų
 • Pagreitina žaizdų gijimą po nudegimų
 • Itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų
 • Plaukų slinkimas

PROCEDŪRŲ TIPAI

 • INTRADERMALINĖ INJEKCIJA

  Visapusiškai veikianti procedūra, efektyviai stabdanti odos senėjimą ir šalinanti jo priežastis. Naudojama visų gilių raukšlių užpildymui.
 • KLASIKINĖ MEZOTERAPIJA

  Ši metodika efektyviai koreguoja odos ir poodžio amžiaus nulemtus pakitimus ir estetinius trūkumus, taip pat prisideda prie odos regeneracijos.
 • CELLULAR KAUKĖ

  Odos regeneracijos procedūra su papildoma kamieninių ląstelių ir augimo faktorių koncentrato kauke. Intensyviai veikia odą ir grąžina jai stangrumą, suteikia jai švytėjimo.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 1. Kaip pasiruošti procedūrai? Procedūra nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo.
 2. Kaip pasiruošti procedūrai? Procedūra nereikalauja jokio specialauKiek užtrunka procedūra? i-PRF procedūra nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos užtrunka 30-60 minučių. Trukmė priklauso nuo pasirinktos procedūros.s pasiruošimo.
 3. Kiek procedūrų reikia rezultatui pastebėti? Pirmieji pokyčiai matomi jau po pirmos procedūros. Priklausomai nuo atvejo, rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas.
 4. Ar gydymas skausmingas? Prieš atliekant i-PRF injekcijas oda padengiama anestetiniu kremu. Parenkamos adatos yra itin plonos, todėl galite jausti tik nedidelį diskomfortą.
 5. Kokia gijimo trukmė? Keletą valandų po procedūros dūrio vietoje oda gali būti jautri, matytis paraudimų, kartais gali atsirasti nedidelių kraujosrūvų. Specialistai patars, kaip prižiūrėti odą, kad nepageidaujami reiškiniai kuo greičiau išnyktų. Vidutiniškai po injekcijų oda atsistato per 24 val.

KUO PRF SKIRIASI NUO PRP?

Lietuvoje paplitęs kitas kraujo plazmos injekcijų metodas – PRP. Kuo šie du metodai skiriasi? Pagrindinis skirtumas tarp PRF ir PRP: naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant, jų poveikis mažėja, o tuo tarpu PRF – didėja.

PRF

Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka leukocitai, trombocitai su visais augimo faktoriais ir kamieninėmis ląstelėmis, kurios užtikrina regeneraciją ir nuolat gerėjančius rezultatus.

 

PRP

Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka trombocitai be augimo faktorių ir labai nedidelis kiekis leukocitų, kurių veikimo laiką sutrumpina mėgintuvėlyje esantys farmaciniai priedai.

 

Po injekcijos įleistas kraujo koncentratas dėl skysto fibrino tinklo net 10-14 dienų audinyje skleidžia augimo faktorius, kurie užtikrina audinių regeneraciją.

Po injekcijos PRP plazma yra aktyvi tik 90 min., todėl poveikis trunka trumpai ir yra nenuspėjamas.

Išgavimo procesas yra visiškai natūralus, be jokių cheminių priedų.

PRP procese naudojamos kraujo krešėjimą stabdančios medžiagos, dėl kurių gali kilti alerginės reakcijos.

KAIP PROCEDŪRA ATLIEKAMA PACIENTUI?

Kaina:

PaslaugaKaina  
i-PRF injekcijos veidui 260,00€ 

Paslaugą galite įsigyti registratūroje arba mūsų internetinėje parduotuvėje.