• REGISTRUOKITĖS:     8 (5) 2443613
Gydytojai

Gydytojų konsultacijos

Diagnostikos centre pacientus konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos suaugusiųjų ir vaikų ligų gydytojai specialistai kurie nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

Bendradarbiavimas su teritorine ligonių kasa

Asmenims, turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą (forma Nr. 027/a) ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, dalies gydytojų specialistų konsultacijų ir tyrimų bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinė ligonių kasa.

Jei įmonė yra viršijusi pagal sutartį su TLK (teritotine ligonių kasa) apmokamų II lygio asmens sveikatos paslaugų kiekį, tuomet pacientams teikiamos mokamos paslaugos. Įstaiga įsipareigoja informuoti pacientą apie tai prieš teikiant sveikatos priežiūros paslaugas.

Kineziterapija

Kineziterapija

Kineziterapija (gr. kinesis – judesys, therapeia – gydymas) – tai gydymas judesiu. Tai viena iš pagrindinių reabilitacijos ir sveikatos grąžinimo priemonių. Judesys padeda gerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę, pažeistų organų funkciją.

Masažas

Masažas – seniausia gydymo priemonė. Dar Senovės Graikijoje gydytojas Hipokratas, kaip sveikatos šaltinį, kasdien rekomenduodavo po kvapnią vonią ir masažą su aliejumi. Masažas stebuklingai veikia visą mūsų organizmą, pašalina stresą, įtampą ir padeda atsikratyti blogų minčių. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį.

Druskų kambarys

Druskų kambarys

Būnant prie jūros jaučiamas energijos antplūdis, palengvėja kvėpavimas, gerėja nuotaika, dingsta nerimas ir stresas. Jodo prisotintas jūros oras teigiamai veikia kvėpavimo takus, padeda sergant bronchine astma ir alergine sloga, gydo nemigą.

Jei nėra galimybės dažniau būti prie jūros, rekomenduojame išbandyti Himalajų druskos terapiją. druskingas oras gydo slogą, gerklės uždegimus. Taip pat palengvina sveikimą po operacijų ir stiprina organizmą.

Fizioterapija2

Fizioterapija

Fizioterapija – tai gydymas natūraliais ir dirbtiniais gamtos veiksniais. Gydant fiziniais faktoriais skatinama audinių kraujotaka, slopinamas uždegimas ir skausmas, stiprinamas raumenų tonusas, malšinami spazmai.

holistic-massage-hood-river-kinesio-taping-700x460

Kineziologinis teipavimas

Tai japonų sukurtas metodas, kurio metu per odą yra stimuliuojama propriorecepcija, funkcionaliai stabilizuojami sąnariai ir mažinamas skausmas. Kineziologinio teipo savybės (storis, elastingumas) prilygsta odai ir nesukelia alerginių reakcijų, nes yra pagamintas iš 100% medvilnės ir 100% akrilino klijų. Teipas leidžia odai kvėpuoti, yra atsparus vandeniui ir išsilaiko 4-5 dienas. Kineziologinį teipą galima taikyti bet kuriam žmogaus kūno sąnariui ar raumeniui, o taikant skirtingas teipavimo metodikas pasiekiamas norimas rezultatas.

Green-Coffee-Wrap-300x196

Kūno puoselėjimo procedūros

Graži oda ne tik suteikia žavesio, bet ir atspindi sveikatos būklę. Mes siūlome efektyvias, detoksikuojnčias, kūno siluetą formuojančias procedūras, kurios padeda efektyviai kovoti su celiulito pažeista oda, drėkina, lygina odą, bei aparatines deimantinės dermabrazijos procedūras veido ir dekolte sričiai. Atliekant procedūras naudojamos natūralios, aukštos kokybės medžiagos.

Sveikatingumas ir reabilitacija

Sveikatos programos

Skleisti sveikatinimo idėjas, aktyviai užsiimti ligų prevencija ir profilaktika. To Šeimos klinikos diagnostikos centro specialistai siekia nuo pat pirmos darbo dienos. Anot gydytojų, lengviausia gydyti ligą anksti ją pastebėjus arba tiesiog iš anksto užkirsti jai kelią ir nesirgti. Vyrams, moterims, vaikams, kūdikiams, būsimoms mamoms – kiekvienam siūloma specialių sveikatos tikrinimo programų.

Skiepai

Skiepai

Skiepai (Vakcina)– medicininis preparatas, skirtas įgyti imunitetą nuo infekcinių ligų. Imituodami natūralią infekciją, skiepai parodo imuninei sistemai ligos sukėlėjus, prieš kuriuos imuninė sistema pagamina antikūnus bei kitus gynybos mechanizmus. Vakcinos gali būti profilaktinės ir gydomosios.

Darbuotojų prof. sveikatos tikrinimas

Visi asmenys, norintys įsidarbinti ar dirbantys darbo aplinkoje, kurioje galima profesinė rizika (traumos ar kitokio darbuotojo sveikatos pakenkimo tikimybė dėl kenksmingo ir (ar) pavojingo darbo aplinkos veiksnių poveikio), privalo tikrintis sveikatą prieš įsidarbindami, o dirbdami – tikrintis periodiškai, nepriklausomai nuo to kokios srities darbuotojai jie yra.

Paslaugos - laboratoriniai tyrimai

Laboratoriniai tyrimai

Viena iš gydymo dalių – laboratoriniai tyrimai. Laiku ir kokybiškai atlikti tyrimai padeda gydytojui tiksliai diagnozuoti ligą ir informuoti pacientą apie jo sveikatos būklę.

Instrumentiniai tyrimai

Instrumentiniai tyrimai

Šeimos klinikos diagnostikos centre atliekami šie instrumentiniai tyrimai:
– echoskopijos;
– elektrokardiograma;
– ginekologijos;
– oftalmologijos;
– spirometrija;
– kt.